Konzultace a individuálky

Každé životní selhání nebo drama lze přetvořit ve velký dar. I v té největší bouři v sobě můžeme najít stabilní a klidné místo.

Každý problém má nejen své řešení, ale i svůj skrytý smysl

V individuální práci s klienty vycházím z různých průvodcovských a terapeutických výcviků, širokého spektra literatury, ale také ze svojí osobní zkušenosti se závislostí.

Silná závislost a mnoho jiných trpkých duševních problémů mě plně ovládalo pět dlouhých let. Naštěstí, díky kombinaci různých terapií, vnitřní síly a podpory mých blízkých, se mi vše nakonec podařilo zvládnout.

Díky tomu jsem dnes plně přesvědčená, že každý problém má své řešení. A nejen to! Každá životní výzva nese důležitý vzkaz pro naši duši a můžeme se z ní mnohému naučit. 

Životní zkoušky se vždy projevují v nějaké formě utrpení. To nás v jeden moment může začít decimovat tak silně, že ztrácíme naději na cestu zpět.

A cesta zpět opravdu není. Existuje jen cesta dál a učení se jak díky této zkušenosti můžeme lépe poznat sami sebe. Toto prohloubené poznání naší duše nám následně otevře paletu nových možností jak žít šťastnější, zdravější a smysluplnější život. 

 

Elen Kovalčíková

Jak jsem to měla já

Prošla jsem zdrcujícími léty závislosti na alkoholu, lécích a kokainu. Vím hodně o závislosti na cigaretách, hraní, sexu, pornu, jídle, sportu, knihách, komunikaci, obrazovkách či vztazích. 

Vnitřní nesvoboda a labilita se u mě projevovala i v jiných oblastech života. Od nenaplňující práce až po neschopnost ovládat některé své vlastnosti či rozvíjet svoje kvality.

Jak to mám teď

Svůj život teď nahlížím z diametrálně odlišné perspektivy, než kdykoliv předtím. Jsem zdravá, spokojená a život mi dává smysl takový, jaký je.

Není to tak, že bych měla „vše vyřešené“ a díky Bohu za to. Cesta za poznáním lidské duše není kouzelná pilulka, ale dobrodružství, které neustále přináší nové a nové výzvy. 

Když, jsem ale volání své duše začala následovat a začala jsem žít v nekompromisní upřímnosti ke svému okolí i k sobě samé, najednou zjišťuji, že všechny tyto výzvy stojí za to procházet. Že život stojí za to ŽÍT i se všemi jeho strastmi a zkouškami. 

Začala jsme svůj život milovat takový jaký je. A neustále se od něj učím. Mám funkční a krásné vztahy se svými blízkými a cítím se obecně velmi dobře.

Vnitřní svoboda je ideál

Pracuji s velkými emocemi nebo strastmi jako s našimi vnitřními živly, které lze pochopit, zvládnout a přijmout. A nejenom to, lze je používat k tvoření, růstu a jiným užitečným činnostem.

Nejdu cestou iluze, že když projdeme nějakou terapií, bude už navždy vše skvělé. Kráčím směrem k ideálu vnitřní svobody a klidu, který je nedosažitelný, právě proto, že je to ideál. Ale je to pro mě dobrý směr. Cítím, že je správný.

Pokud se tento směr líbí i vám, ráda s vámi váš tanec prokonzultuji, procvičím nebo poradím, co funguje při zvládání těžkých životních zkoušek mně.

Ceník

Moje zkušenost ukazuje, že dobrá konzultace nebo hlubší individuální práce s duší si vyžaduje alespoň dvě hodiny. 

Ráda se s vámi spojím online nebo potkám v centru Prahy, v Salonu BeLovely, Na Příkopě 17, v krásné prosvětlené místnosti. Také můžeme vyrazit na procházku do parku či lesa. 

Online konzultace

60 – 90 minut: 3.000 Kč

Cena osobní konzultace

Dvě hodiny a víc: 6.000 Kč

Spokojeni s Elen

Další služby

Kromě delších poutí, poskytuji také kratší individuální konzultace. Hodně zde využívám soji zkušenost se závislostí. Naučila mě, že všechno životní utrpení lze zmírnit nebo přetvořit ve velký dar. 

Miluji zkoumání souvislostí mezi lidskou duší, tělem a myslí. Proto se intenzivně věnuji také tělesné péči. Hluboce uvolňující a ozdravná masáž nás může spojit nejen s naším tělem, ale i s naší duší. 

S Elen v lese

Pokaždé, když v životě něco hledáme, vydáváme se na cestu. Naše duše jednoho dne také začne volat po podobném putování. 

V přírodě je hlas naší duše mnohem lépe slyšet a cítit. Proto s klienty vyrážím na jedno či vícedenní poutě, kde tomuto hlasu nasloucháme, zkoumáme ho a pracujeme s ním. 

Poutě jsou určeny pro všechny, kdo touží poznávat, podívat se do hloubky svého nitra, posvítit si na důležitá životní témata nebo si jen tak v přírodě vydechnout a podívat se na svůj život z nového úhlu.

S Elen v těle

K dotyku s duší mě kromě literatury, poezie, přírody a vlastního volání, přivedl také dotyk s tělem. 

Když jsem se před rokem a půl začala profesionálně věnovat masírování, byla jsem ohromená z toho, jak úzce je naše tělo propojené s naší myslí a duší. 

Ve zkoumání a osvětlování těchto souvislostí spatřuji hluboký smysl. 

Objednat konzultaci

Mám zkušenost, že dobrá konzultace potřebuje alespoň hodinu a půl, ideálně dvě. 

Ráda se s vámi spojím online nebo potkám v centru Prahy, v Salonu BeLovely, Na Příkopě 17, v krásné prosvětlené místnosti. Také můžeme vyrazit na procházku do parku či lesa.