Masáže a práce s tělem

Kůže, svaly, klouby, lymfa, čakry… Duše, srdce, mysl – vše je možné uzdravovat, harmonizovat, a objevovat pomocí práce s tělem. 

Dotkněte se vaší duše skrz vaše tělo

Hluboké uvolnění a objevování našeho vnitřního světa skrz dotyk dokáže zázraky. Ráda jej doplňuji cvičením a jinými terapeutickými technikami. Komplexní péče o tělo má do našeho duševnního života nejen velký přesah, může ho dokonce zcela určovat.

Elen

Kde a jak to probíhá? 

Najdete mě v samotném srdci Prahy, na Příkopech, v překrásných prostorách Salonu BeLovely.

Soustředím se zde na celotělové hloubkové masáže, práci s lymfou, de-armouring, reflexní terapii, masáže s teplem či chladem, prenatální a aromaterapeutické masáže. 

Antistresová masáž hlavy a prozařující masáž obličeje mohou kteroukoli z výše uvedených terapií doplnit. 

Všechny moje tělové terapie mají holistický základ a přináší mnoho blahodárných účinků pro tělo i duši. Dle domluvy je pak ráda doplňuji tipy na cvičení nebo různými technikami práce s tělem.

Terapie může trvat hodinu až tři. Na čase se vždy domluvíme předem. Dává mi smysl si před i po masáži povídat o tom co se děje a jaké jsou očekávání či pocity, aby mohla být terapie co nejlépe přizpůsobena vašim potřebám.

Ráda také experimentuji a vytvářím nové masáže či rituály, podle toho, co je aktuálně vaše téma. Samozřejmě s maximálním respektem k vašim i mým hranicím.

Pracuji s kosmetikou, která v sobě snoubí to nejlepší z přírody a to nejnovější z technologií. I vaše kůže a čich budou tedy v mé péči blažené.

Rezervace

+420 776 263 360
elen@selenvlese.com

Tělové terapie

Dotek aromaterapie

60 minut – 2.000 Kč

Čich je smysl, který nemůžeme nijak ošálit. Našemu tělu spolehlivě nejvíc voní to, co v daný moment nejvíc potřebuje. Proto olej na tuto masáž vždy míchám s vámi. Vy nejlépe víte, co je pro vás nejlepší.

Relaxační celotělová masáž zahrnující různé masážní techniky hluboce uvolní vaše tělo i mysl. Masáž může mít zklidňující, ale i povzbudivý účinek, podle toho, co právě potřebujete. Vycházím zde z těch nejlepších masážních tradic, které již po tisíce let lidem přináší pocit blaženosti.

Možnost rozšíření o masáž chodidel a hlavy.

Cena s prodloužením:

90 min. / 2.500 Kč
120 min. / 3.000 Kč

Hloubková masáž zad a šíje

60 minut – 2.000 Kč

Obnovující ošetření zad za pomoci vysoce účinných přírodně aktivních látek, provedené individuálně dle Vašich potřeb. Tibetské misky a baňky Vás zbaví napětí a vrátí Vaší páteři ztracenou energii. Tento typ masáže dokáže osvobodit od stresu a bloků a hluboce uvolní svalové spasmy či jiné napětí v těle. Doporučuji prodloužit na hloubkovou masáž celého těla nebo rozšířit o reflexní terapii chodidel.

Cena s prodloužením:

90 minut / 2.500 Kč
120 minut / 3.000 Kč

Teplo jako zdroj

90 minut – 2.500 Kč

Ne nadarmo se říká, že nás něco “zahřálo při srdci”. Když našemu tělu dlouhodobě schází teplo a světlo, je to znát i na naší duši. Proto miluji práci s lávovými kameny, nahřátými polštářky či horkými ručníky. To vše lze spojit v jednom tělovém rituálu vždy upraveném dle Vašich individuálních potřeb. 

Zpravidla masáž začíná horkou očistou a pokračuje stimulací všech energetických center těla za pomoci příjemně nahřátých lávových kamenů. Následuje promasírování esenciálními oleji, které podpoří aktivaci lymfy a celkové pročištění organismu. Je to výjimečný koncert tepla a aromaterapie. Pomáhá nalézat naší prapůvodní životní sílu a zanechá nás v neuvěřitelně hlubokém uvolnění.

Harmonizace čaker a vnitřní rovnováhy

120 minut  – 3.000 Kč

Energetická masáž celého těla se zaměřením na čakry

Naše tělo je dům, ve kterém bydlí naše duše. Čím lépe se o něj staráme, tím krásněji může naše duše vzkvétat. Toto ovlivňování platí ale i opačně. Když jsme duševně vyrovnaní a spokojení, velmi to prospívá i našemu tělu. 

Při tomto rituálu myslím na všechno. Důkladně očistím a promasíruji celé tělo. Posléze pomalu procházím jednu čakru za druhou a vtírám do nich speciálně namíchané esenciální oleje podporující danou čakru. Následuje masáž drahými kameny – vždy speciálně přiřazenými k jednotlivé čakře. V průběhu rituálu používám také tibetské misky, které tělo harmonizují na buněčné úrovni.

U každého rituál probíhá trochu jinak, podle toho jak se domluvíme a také podle toho, co já v jeho průběhu ještě ucítím. Na energii lidského těla jsem velmi citlivá a umím s ní pracovat. 

Všichni, co rituál zatím absolvovali se shodují na tom, že je to velmi silný zážitek. Je proto dobré pro něj zvolit klidnější den, kdy si můžete dovolit užívat jak jeho účinky, tak těšení se na něj.

De-armouring

120 minut – 3.500 Kč

Jak už napovídá název, jedná se o odložení našeho brnění. Já to vnímám jako přitlačení na naše vnitřní strážce, kteří nás ve jménu ochrany mohou držet sešněrované, zablokované a neprojevené. Pracuji zde formou soustavného silného tlaku na vybraná místa po těle, ve kterých jsou zapouzdřené neprožité emoce nebo traumata. Samotnému dearmouringu vždy předchází očista těla s přípravnou uvolňující masáží. Na konci se můžete těšit na zklidňující masáž a integrační odpočinek. Delší je i konzultace před terapií a po ní. 

Ideální terapie pro každého, kdo má rád duševní i fyzické dobrodružství. 

Manuální lymfatická masáž

90 minut – 2.500 Kč

Lymfa je přítelkyně naší krve a svými vlastnostmi krev dokonale doplňuje. Je klidná pomalá a celý život usilovně očišťuje naše tělo od toxinů a škodlivin. 

Lymfatická masáž tento proces dokáže skvěle podpořit nebo nastartovat, pokud je náš mízní systém oslabený. Urychluje regeneraci a hojení, proto je velmi vhodná po úrazech, operacích a nemocech. Je to jeden z nejlepších způsobů jak vyčistit naše tělo od všeho, co do něj nepatří, včetně negativních emocí či myšlenek.

Všechny hmaty jsou zde jemné, příjemné a uklidňující. Lymfoterapie vyžaduje vícero ošetření v průběhu alespoň několika týdnů.

Reflexní masáž chodidel

60 minut – 2.000 Kč

Chodidla jsou zrcadlem celého našeho těla. Probuďte svoji životní energii za pomoci reflexní masáže plosek a nártů. Cílený tlak na jednotlivé body a oblasti vašich chodidel uvolní vaše tělo a nastartuje v něm samouzdravovací procesy. Speciální důraz je kladen na harmonizaci energie, uzemnění a znovunalezení vitality. Ráda tuto terapii doplňuji o masáž šíje nebo dlaní, které také leccos z našeho těla zrcadlí.

Prenatální masáž

60 minut – 2.000 Kč

Pro maminky v očekávání již od druhého trimestru. Jemné masážní techniky v poloze na boku uvolní a harmonizují celé tělo. Masáž je prováděna vyživujícím bio arganovým olejem bez vůně. Je kladen maximální důraz na bezpečí a pohodlí maminky i plodu. Dopřejte si tu nejlepší péči pro Vás i pro to nejdražší ve Vašem těle.

Osvěžující letní masáž

60 minut – 2.000 Kč

Dopřejte svému tělu chladivou masáž, která ho nádherně povzbudí a zregeneruje v horkých letních dnech. Speciálně namíchané ochlazující směsi esenciálních olejů, studené kameny a závěrečné ošetření chladivým gelem s dlouhotrvajícím účinkem se postarají o dokonalé osvěžení vaší kůže, svalů i myšlenek!

Masáž je po domluvě možné soustředit víc na nohy a chodidla, které jsou v létě nejvíc namáhané. Nebo připojit jako chladivý závěr k jinému typu masáže

Spokojeni s Elen

Galerie

K dotyku s duší mě kromě literatury, poezie, přírody a vlastního volání, přivedl také dotyk s tělem. Když jsem se před dvěma lety začala profesionálně věnovat masírování, byla jsem ohromená z toho jak v našem bytí vše se vším souvisí. Poznání a pochopení těchto souvislostí nám může pomoci žít šťastnější a zdravější život.

Další služby

Pokud máte rádi přírodu, ráda se s vámi vydám na jeden nebo víc dnů do lesa, kde se můžete hluboce ponořit do svého nitra a prozkoumat svoji vnitřní moudrost. 

Poskytuji také kratší individuální konzultace. Hodně zde využívám svoji zkušenost se závislostí. Naučila mě, že všechno životní utrpení lze zmírnit nebo přetvořit ve velký dar. 

S Elen v lese

Pokaždé, když v životě něco hledáme, vydáváme se na cestu. Naše duše jednoho dne také začne volat po podobném putování. 

V přírodě je hlas naší duše mnohem lépe slyšet a cítit. Proto s klienty vyrážím na jedno či vícedenní poutě, kde tomuto hlasu nasloucháme, zkoumáme ho a pracujeme s ním. 

Poutě jsou určeny pro všechny, kdo touží poznávat, podívat se do hloubky svého nitra, posvítit si na důležitá životní témata nebo si jen tak v přírodě vydechnout a podívat se na svůj život z nového úhlu.

S Elen v rovnováze

Formou konzultací pomáhám lidem přetrhnout pouta závislosti nebo opustit jiné bludné kruhy, které nám život občas přináší. Dnes vím, že každé životní selhání či drama se dá nejen zvládnout, ale může nám i hodně dát. 

Pracuji se závislostí či jinými „démony“ jako s vnitřními živly, které LZE zkrotit. A nejenom to, lze je používat na tvoření, růst a mnoho jiných užitečných činností. Nejdu cestou askeze, a nejen proto, že by to v naší kultuře byla velká výzva. Tančím směrem k ideálu vnitřní svobody, který je nedosažitelný, právě proto, že je to ideál. Ale je to pro mě dobrý směr.

Objednat se na terapii nebo bezplatnou online konzultaci