S kým jet a proč?

???? saharský týdeník, číslo deváté ????

Množí se dotazy a stoupá počet váhání v rozhodovacím procesu, s kým vyrazit teď na jaře na pouť.

To je jen a jen DOBŘE.

Chceme evokovat otázky a nejistotu, je to naše práce!

Abych ve vás vzbudila neklidu JEŠTĚ VÍC, a abyste se před svojí osudovou volbou mohli pořádně zapotit, vypouštím do éteru pár postřehů z arzenálu svých zkušeností jak se Saharou, tak s jednotlivými průvodci. Opakuji a podrthávám, jsou to MOJE VJEMY. Ty vaše budou možná jiné a i v tom tkví kouzlo saharských putování.

Tak nebo tak, užijte si to a vařte se. Významně to napomůže ke vzniku znamenitých lahůdek ve vaší duši.

????

JEDNADVACÍTKA s Bohdanou Kabátovou a Martinem Černohorským.

bit.ly/3WszXC1

Ti dva jsou sehraný průvodcovský duet, jež pouští provedl vysoké desítky poutníků. Skvěle se doplňují a umí až neuvěřitelně mířit přesně tam, kam je potřeba. Neodpočinete si s nimi ani na minutu. A budete za tuto náročnost a hloubku nakonec nedozírně vděční. Byť je možná v průběhu cesty nejednou proklejete.

????????

Bohdana je zkušená šamanka, v mých očích VLČICE. Nese neobvyklou empatii, vytříbenou moudrost a nespočet dalších opravdových talentů. To vše, společně s napojením na vyšší sféry, ji předurčuje k citlivému porozumění a k úžasným rituálům. Když jste v jejím poli, jako byste se ocitli v jiném světě. Zpívá nádherně, a zároveň tak pronikavě, že na její poezii a písně už NIKDY nezapomenete.

????

Martin je jeden z nejvíce-vrstvých mužů, jaké znám. A jelikož znám chlapů opravdu hodně, tak urvat v tomto oceánu pozici velkého vykřičníku, je celkem co říct. Jeho schopnost přepínat do různých poloh UMOŽŇUJE dobývání duše z mnoha různých úhlů. Čili, pokud náhodou selžou veškeré představitelné způsoby provádění, ON NAJDE ještě deset dalších, skrze které to nakonec PŮJDE.

????????

‘KLASICKÝ’ SOUL QUEST se mnou a s Michalem Ďurkove.

bit.ly/3XtXEKU

‘Klasický’ je v úvozovkách proto, protože s námi putování bude všechno, jen ne klasické. Oba dva provádíme tak trochu jinak a již teď víme, že nás i vás v průběhu těch čtrnácti magických dnů čeká spousta překvapení, která k sobě vždy mocně přitahujeme.

????

Mě znáte z mých textů a mnozí jste mě potkali i osobně jako člověka, masérku či průvodkyni. NIC MI NENÍ SVATÉ. Jsem experimentátorka a kacířka. Nehořím pro dobro, ale ani pro zlo. Hořím pro PODSTATU věci, ať už je jakákoliv. Miluju bořit mýty a ještě víc iluze. Právě proto, že jejich svůdné pozlátko tak důvěrně na vlastní kůži znám. Nevěřím na žádný jediný unikátní koncept. Mnoho konceptů mě inspiruje, ale spíš s nimi smyslně tančím, než abych je poslušně následovala. Jsem umělkyně a na výsost nezávisle a tvořivě i provádím.

????

Michal je oproti tomu VELKÁ KLIDNÁ SÍLA. Pocit bezpečí, jaký lze zažívat jen málokde jinde. Jeho schopnost chytat, vidět, slyšet a cítit i ty nejjemnější nuance v lidském prožívání vás vtáhne do neskutečně precizního vnímání své vlastní duše. Najednou v sobě OBJEVÍTE taková zákoutí, o jakých jste nejen netušili, ale už vůbec by vás nenapadlo jak zatraceně jsou pro váš život DŮLEŽITÁ. Důmyslně vás naučí v saharské výhni KOVAT ty nejkrásnější a nejužitečnější duševní klenoty.

✨

Tak, vážení a milí?

Jak se cítíte s našimi jarními poutěmi TEĎ?

Těšíme se na vás bez ohledu na to, kterou si nakonec vyberete. I když, … lehoučká interní rivalita se samozřejmě v SoulAdventure v těchto dnech odehrává.

????

Sahaře i průvodcům zdar!

????

Všechny nás můžete ZAŽÍT na sérii promítání filmu Stopy v písku. Kupte si vstupenky IHNED a přijďte nás POZNAT.

http://bit.ly/3GIuqBp

Chci dostávat emaily od Elen

O všem novém, co dělá nebo chystá